Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

DREVENÝ RÁM 80x100 cm

Kód: 14891
€11,75 €9,79 bez DPH
Dostupné
Môžeme doručiť do:
27.10.2021

Detailné informácie

Podrobný popis

Naozaj odporúčame, aby ste sa rozhodli pri objednávke akejkoľvek súpravy na maľovanie podľa čísel pre rámový variant. Vami vybrané plátno vám napneme do zodpovedajúceho rámu, a to odborne a bezchybne. Maľovanie rovno na ráme je ľahšie, s obrazom sa lepšie manipuluje a celkovo je maľovanie pohodlnejšie. Možno sa plátno málinko prehýba, ak naň štetcom dosť pritlačíte, ale výhody prevažujú.

Ak už však máte obrázok doma a možno aj vymaľovaný, ale bez rámu, môžete si ho zarámovať sami. Opäť vám vieme pomôcť a dodáme vám presne ten rám, ktorý potrebujete k rozmerom svojho plátna. 

Rám dodávame v rozloženom stave. Je vyrobený zo smrekového dreva. To je celkom mäkké, takže napnutie plátna pomocou sponiek, ktoré potom do rámu zapichnete, je jednoduché. Rám tvoria 4 lišty s čapmi a dlabami, ktoré je potrebné do seba napasovať – ideálne gumovým kladivkom. Postupujte jemne – silu netreba.

Pri rámovaní dbajte na to, aby plátno bolo stále napnuté. Položte plátno namaľovanou stranou nadol a cezeň rám. Začnite tým, že upevníte stredy plátna na každej strane rámu. Potom prichyťte polovicu akejkoľvek strany od stredu do rohu. Zvoľte protiľahlú stranu a tam prichyťte plátno od stredu hore. Pokračujte zrkadlovo po poloviciach strán na celom ráme. Nakoniec vám zostanú rohy. Tie preložte a poskladajte tak, aby nikde neprečnievali, a tiež ich prisponkujte.

Vedeli ste, že maľovanie podľa čísel

  • uvoľňuje
  • zmierňuje stres
  • rozvíja kreativitu
  • učí trpezlivosti a koncentrácii
  • rozvíja manuálne schopnosti
  • zlepšuje presnosť pohybov a podporuje ich koordináciu
  • predchádza degeneratívnym zmenám mozgu u seniorov

Vyberte si teda motív, úroveň zložitosti, veľkosť plátna a prípadne ďalšie doplnky a začnite maľovať podľa čísel.

Prajeme veľa zábavy.

detail-produktu Maľovanie podľa vlastnej fotografie Zistite viac

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: