Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

O nás

Maľovanie podľa čísel nám učarovalo. Rozhodli sme sa teda sprístupniť ho aj Vám, našim zákazníkom. Sme slovenská spoločnosť, ktorá vyvíja, tlačí a distribuuje šablóny pre maľovanie podľa čísel. Stali sme sa jednotkou na českom trhu najmä vďaka nášmu prístupu k zákazníkovi. U nás naozaj platí heslo: „Náš zákazník, náš pán“. Chcete vedieť, prečo sú naši zákazníci s našimi službami a výrobkami tak spokojní?

Dlhodobá stabilita

Sme na trhu už od roku 2010. Teda už od čias, keď maľovanie podľa čísel poznalo len pár zasvätencov. Máme bohaté skúsenosti s predajom a sme skúsenými odborníkmi. Vďaka tomu vieme presne, s čím sa asi tak budete trápiť a kde potrebujete pomoc. Po celý čas sa taktiež držíme vysokého štandardu služieb a pre našich zákazníkov chceme byť nielen spoľahlivým partnerom, ale taktiež priateľom a radcom.

Najväčší európsky výrobca

Celá výroba, vývoj, balenie a distribúcia prebieha v EÚ. Vysokú kvalitu si tak môžeme postrážiť osobne priamo vo výrobnom procese.

Kvalita v prvom rade

Neuznávame myšlienku, že keď s niečím začínate, stačí Vám menej kvalitné vybavenie. Nie! Každý si zaslúži to najlepšie, a aj preto Vám to najlepšie ponúkame. Talianske plátna, akrylové farby priamo navrhnuté na maľovanie na plátno, štetce s rôznou šírkou a tvarom, drevené rámy – to všetko má za sebou veľa hodín testovania a preverovania. To, čo na našom e-shope nájdete, stojí na vrchole kvality.

Nákup bez starostí

Nemusíte sa vôbec stresovať – celým procesom nákupu a samotného maľovania Vás môže previesť naša služba Bez starostí. Poradíme, aký motív bude do Vášho bytu vhodný, akú veľkosť a náročnosť by ste si mali vybrať, môžeme dokonca vytvoriť objednávku za Vás, ak si práve nerozumiete s nákupom na internete.

Skvelá podpora pri nákupe aj po ňom

To, čo nás od konkurencie naozaj odlišuje, je naša skvelá zákaznícka podpora pred, počas nákupu aj po ňom. Telefonicky Vám pomôžeme s výberom motívu, rozmeru aj náročnosti. Sme pripravení odpovedať na akékoľvek otázky týkajúce sa maľovania podľa čísel. Zdarma Vám poskytneme všetky svoje skúsenosti a rady, a to dokonca aj vtedy, keď si nakoniec žiadnu súpravu u nás nekúpite! Naša zákaznícka linka je pre Vás pripravená vždy od pondelka do piatka od 8:00 do 16:00 hod.

Státisíce spokojných zákazníkov

Naše sady maľovania podľa čísel si už vyskúšali státisíce spokojných zákazníkov po celej Európe.

Bezpečný nákup

Bezpečnosť na našom e-shope berieme veľmi vážne, u nás môžete nakupovať naozaj bez obáv. Vďaka protokolu HTTPS sú Vaše citlivé dáta v úplnom bezpečí, všetky informácie medzi prehliadačom a serverom sa prenášajú v zašifrovanej podobe.

Zuty
Westlogic s. r. o.
ID 22140, Frogman s.r.o.,
P.O.BOX 901,
Detašované pracovisko - Sihoť,
911 01 Trenčín

o_nas

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Ostrave pod spisovou značkou oddiel C vložka 36070

IČ: 28637372
DIČ: CZ28637372

Ako to u nás vyzerá

Stromy - SK