Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Obraz ako darček

Hľadáte darček pre svojich blízkych? Najviac poteší taký darček, z ktorého je vidieť, že na obdarovaného myslíte. Už malé deti môžu dávať krásne darčeky a často to robia tak, že nakreslia obrázok.

Máte doma tiež schované obrázky svojich detí? Isteže áno. Zatiaľ čo kravata či voňavka skôr či neskôr z vášho života zmiznú, obrázok od vášho dieťaťa sa stane súčasťou rodinnej histórie.

Ako dospelí sa možno trochu hanbíme darovať obrázok namaľovaný vlastnou rukou. Ale čo keby šlo o ozajstný obraz namaľovaný akrylovými farbami na plátno? Ako tému a predlohu by ste navyše mohli použiť nejakú fotografiu, ktorá v obdarovanom človeku vyvolá spomienky či emócie, vďaka ktorým to bude ten najlepší darček, aký kedy dostal.

Že nie ste žiadny umelec a maľovať neviete? To nič – skúste ​maľovanie podľa čísel​. Ide o techniku, keď je na plátne vytlačená predloha s očíslovanými plôškami. Akrylové farby, ktorými budete maľovať, majú rovnaké čísla ako plôšky, ktoré budete vyfarbovať. Pozrite sa, aké je to jednoduché:

 

Objednajte si v našom e-shope súpravu na maľovanie podľa čísel ​podľa vlastnej fotografie​​. Zašlite nám fotografiu, najlepšie takú, ktorá bude mať nejaký vzťah k obdarovanému – fotografia z detstva, snímka jeho psíka, jeho rodný dom a pod.

Váš darček bude jedinečný, nezabudnuteľný a bude mať trvalú hodnotu. Navyše si ešte užijete krásne chvíle pokoja a pohody pri maľovaní podľa čísel. Alebo namiesto toho, aby ste obraz darovali vymaľovaný, môžete darovať celú súpravu tak, ako vám príde, a dopriať radosť z tvorby niekomu druhému. Verte, že v každom prípade ide o darček, ktorý naozaj poteší.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie