Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Obraz ako darček

Hľadáte darček pre svojich blízkych? Najviac poteší taký darček, z ktorého je vidieť, že na obdarovaného myslíte. Už malé deti môžu dávať krásne darčeky a často to robia tak, že nakreslia obrázok.

Máte doma tiež schované obrázky svojich detí? Isteže áno. Zatiaľ čo kravata či voňavka skôr či neskôr z vášho života zmiznú, obrázok od vášho dieťaťa sa stane súčasťou rodinnej histórie.

Ako dospelí sa možno trochu hanbíme darovať obrázok namaľovaný vlastnou rukou. Ale čo keby šlo o ozajstný obraz namaľovaný akrylovými farbami na plátno? Ako tému a predlohu by ste navyše mohli použiť nejakú fotografiu, ktorá v obdarovanom človeku vyvolá spomienky či emócie, vďaka ktorým to bude ten najlepší darček, aký kedy dostal.

Že nie ste žiadny umelec a maľovať neviete? To nič – skúste ​maľovanie podľa čísel​. Ide o techniku, keď je na plátne vytlačená predloha s očíslovanými plôškami. Akrylové farby, ktorými budete maľovať, majú rovnaké čísla ako plôšky, ktoré budete vyfarbovať. Pozrite sa, aké je to jednoduché:

 

Objednajte si v našom e-shope súpravu na maľovanie podľa čísel ​podľa vlastnej fotografie​​. Zašlite nám fotografiu, najlepšie takú, ktorá bude mať nejaký vzťah k obdarovanému – fotografia z detstva, snímka jeho psíka, jeho rodný dom a pod.

Váš darček bude jedinečný, nezabudnuteľný a bude mať trvalú hodnotu. Navyše si ešte užijete krásne chvíle pokoja a pohody pri maľovaní podľa čísel. Alebo namiesto toho, aby ste obraz darovali vymaľovaný, môžete darovať celú súpravu tak, ako vám príde, a dopriať radosť z tvorby niekomu druhému. Verte, že v každom prípade ide o darček, ktorý naozaj poteší.