Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Prečo kúpiť u nás

Keď sme premýšľali, že vstúpime na trh s ponukou súprav na maľovanie podľa čísel, mali sme na mysli to najdôležitejšie: kvalita, šírka sortimentu a dokonalý servis. Toho sa pevne držíme a navyše prichádzame s ďalšími nápadmi, ako si ešte viac upevniť pozíciu jednotky na našom trhu. Aké výhody ponúkame a prečo nakupovať práve u nás? Pozrite sa a presvedčte sa sami, v čom sme tak výnimoční.

Najväčší európsky výrobca

Celá výroba, vývoj, balenie a distribúcia prebieha v EÚ. Vysokú kvalitu si tak môžeme postrážiť osobne priamo vo výrobnom procese.

Obraz podľa vlastnej fotografie

Ak nám pošlete vlastnú fotografiu, prevedieme ju na očíslovaný vzor, vytlačíme ju na plátno a Vy si tak môžete namaľovať obrázok, ktorý nebude mať nikto iný. Môžete mať každý svoj portrét, svojho domáceho maznáčika alebo čokoľvek, čo by ste radi zachytili na obraz.

Najväčšia ponuka na trhu

Ponúkame vyše 6 000 originálnych motívov. Máme teda najširšiu ponuku motívov na českom trhu a stále pribúdajú ďalšie. Každý z našich motívov sme sami navrhli a vyrobili. Pokrývajú rôzne témy: zvieratá, detské motívy, kvetiny, rastliny, príroda, ročné obdobia, zátišia, mestá, miesta a celý rad ďalších.

Garancia vrátenia peňazí

Nepátrame zbytočne po dôvodoch – ak si to rozmyslíte a pošlete nám nerozbalenú zásielku späť, vrátime Vám peniaze v plnej výške bez otázok a bez otáľania.

Státisíce spokojných zákazníkov

Naše sady maľovania podľa čísel si už vyskúšali státisíce spokojných zákazníkov po celej Európe.

Zuty Klub

Veľmi si vážime našich zákazníkov, a preto sme pre Vás pripravili BONUSOVÝ VERNOSTNÝ KLUB. Aby ste mohli čerpať výhody členstva, nemusíte robiť nič iné, ako sa pri nákupe zaregistrovať ako zákazník. Registráciou do nášho e-shopu sa automaticky stávate členom vernostného programu:

  • ihneď po registrácii zľava 2 %
  • súčet hodnôt nákupov nad 150 EUR zľava 3 %
  • súčet hodnôt nákupov nad 340 EUR zľava 4 %
  • súčet hodnôt nákupov nad 530 EUR zľava 6 %

Nákupy sa sčítajú a zľava je doživotná

Doplnenie farieb zdarma

Došla Vám farba ešte pred dokončením obrazu? Napíšte nám číslo farby a my Vám ju ZDARMA zašleme, len za cenu dopravy.

Podpora počas nákupu aj po ňom

Myslíme si, že nákupom by náš vzťah nemal končiť. Chceme Vám poskytnúť ten najvyšší servis tak pri nákupe, ako aj po ňom. Sme Vám k dispozícii s radou a vedením pred nákupom. A ak máte akúkoľvek otázku, volajte či píšte bez obáv.

Bezpečný nákup

Bezpečnosť na našom e-shope berieme veľmi vážne, u nás môžete nakupovať naozaj bez obáv. Vďaka protokolu HTTPS sú Vaše citlivé dáta v úplnom bezpečí, všetky informácie medzi prehliadačom a serverom sa prenášajú v zašifrovanej podobe.

Mohlo by Vás zaujímať