Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Prečo kúpiť u nás

Keď sme premýšľali, že vstúpime na trh s ponukou súprav na maľovanie podľa čísel, mali sme na mysli to najdôležitejšie: kvalita, šírka sortimentu a dokonalý servis. Toho sa pevne držíme a navyše prichádzame s ďalšími nápadmi, ako si ešte viac upevniť pozíciu jednotky na našom trhu. Aké výhody ponúkame a prečo nakupovať práve u nás? Pozrite sa a presvedčte sa sami, v čom sme tak výnimoční.

Najväčší európsky výrobca

Sme najväčším výrobcom sád na maľovanie čísel a diamantové maľovanie v Európe. V našej spoločnosti sa zameriavame na vysokú kvalitu našich výrobkov a spokojnosť zákazníkov. Preto celý proces vývoja, výroby a distribúcie našich výrobkov prebieha v Európe.

Obraz podľa vlastnej fotografie

Obraz podľa vlastnej fotografie je skvelý spôsob, ako si uchovať spomienky. Pošlite nám svoju fotografiu a my ju prevedieme na maľovanie podľa čísel alebo na diamantové maľovanie. Môžeme previesť vaše rodinné fotografie, fotografie vašich detí, vašich domácich miláčikov alebo vaše obľúbené plagáty. Obraz podľa vašej vlastnej fotografie je tiež krásnym darčekom pre vašich blízkych.

Najväčší výber motívov na trhu

Ponúkame viac ako 6 500 originálnych motívov na maľovanie čísel a viac ako 3 500 motívov na diamantové maľovanie. Nájdete tu motívy z rôznych kategórií, ako sú zvieratá, kvety a rastliny, krajiny, príroda, zátišia, mestá, ľudia a osobnosti, detské motívy, abstraktné obrazy, veľké obrazy, mandaly a ďalšie. Ponúkame aj obrazy podľa vlastnej fotografie.

Nákupom u nás podporujete umelcov

V našom e-shope starostlivo vyberáme motívy, ktoré ponúkame našim zákazníkom. Preto spolupracujeme s talentovanými umelcami a ponúkame originálne licencované motívy, ktoré sú jedinečné a zaujímavé. Nákupom u nás získate nielen krásny obraz, ale zároveň pomôžete a podporíte umelcov v ich práci.

Originálne motívy, ktoré nájdete len u nás

V spolupráci s umelcami vytvárame originálne motívy, ktoré nájdete len u nás. Nájdete u nás motívy z rôznych umeleckých štýlov a veľmi dbáme na to, aby sme čo najviac zachovali autenticitu pôvodných umeleckých diel.

99% spokojných zákazníkov

Naším cieľom je zabezpečiť spokojnosť každého zákazníka. Ponúkame produkt v najlepšej kvalite a naša zákaznícka podpora je pripravená vyriešiť akúkoľvek otázku alebo problém. Vďaka tomu máme mnoho pozitívnych recenzií od našich zákazníkov a tí nás naďalej odporúčajú.

Podpora počas nákupu a po ňom

Náš profesionálny tím zákazníckej podpory je pripravený pomôcť vám s akoukoľvek otázkou alebo problémom, na ktorý môžete naraziť. Snažíme sa poskytovať vysokú úroveň služieb zákazníkom a usilujeme sa o to, aby boli všetci naši zákazníci spokojní. Náš tím zákazníckej podpory reaguje rýchlo a je k dispozícii každý pracovný deň od 9.00 do 15.00 hod.

Bezpečný nákup

Náš e-shop je zabezpečený protokolom HTTPS, a preto sa nemusíte obávať o svoje údaje. Všetky informácie medzi prehliadačom a serverom sa prenášajú v šifrovanej podobe.

Mohlo by Vás zaujímať