Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Ako začať bodkovať

Bodkovanie je jednoduchá kreatívna činnosť, ktorú zvládne každý. Obdržíte plátno s predtlačeným motívom a fixky vo farbe podľa vášho výberu. Na predtlačené plátno s motívom postupne fixkou vyfarbujete bodky a vytvárate obraz. Na plátne nájdete stovky bodiek rôznych veľkostí, ktoré musíte vyfarbiť. Je to skvelý koníček, pri ktorom si môžete oddýchnuť a relaxovať. Keď obraz dokončíte, môžete si ho zavesiť na stenu a ukázať ho svojim blízkym. Naše prémiové sady obsahujú všetko, čo potrebujete na dokončenie obrazu.

Pozrite sa na video

 

Celý postup je veľmi jednoduchý a zvládne ho každý. V našej sade na bodkovanie dostanete kvalitné plátno s predtlačeným motívom, 2 fixy na vyfarbovanie bodiek, háčiky na zavesenie a podrobný návod. Sada obsahuje hrubý a tenký fix. Hrubým fixom môžete vyfarbiť väčšinu bodiek na plátne. Tenkým fix využijete na vyfarbenie menších bodiek.

Stačí postupovať podľa nášho návodu a vytvoríte si svoje majstrovské dielo

img_3_poradna_tec_1
Pripravte si sadu na bodkovanie, ktorú ste od nás dostali. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie obrazu: plátno a dve fixy.
img_3_poradna_tec_2
Rozhodnite sa, s akými bodkami začnete. Na plátne sú veľké a malé bodky. Na veľké bodky použite hrubú fixu a na malé bodky tenkú fixu.
img_3_poradna_tec_3
Vezmite si do ruky fixu a začnite vyfarbovať bodky na plátne.
img_3_poradna_tec_4
Po dokončení si svoje majstrovské dielo zarámujte a zaveste na stenu.