Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Bez starostí

Chceme, aby bol pre Vás nákup na našom e-shope čo najľahší. Preto ​uvádzame, na českom trhu unikátnu, službu s názvom „Bez starostí“. Ak ste nenašli, čo ste hľadali, či potrebujete s niečím pomôcť, využite ju.

Neviete si rady? Poradíme Vám

 1. Pomôžeme a poradíme s výberom motívu

  Naše obrázky sú všetky krásne, a tak výber správneho motívu môže byť náročný – bude sa hodiť skôr do kuchyne? Alebo do obývačky. Je pre dámy, alebo skôr pre mužov? Zavolajte a poraďte sa s odborníkmi.

 2. Poradíme s výberom podľa náročnosti

  Je dôležité rozhodnúť sa pre správnu úroveň náročnosti. Potom Vám maľovanie podľa čísel prinesie vyvážené množstvo zábavy aj dostatočnú výzvu v náročnosti. I keď ide o Váš prvý obraz, nie je nutné začínať s najnižšou úrovňou.

 3. Poradíme s rozmermi obrázka

  Hovoríte si, že väčší je lepší? V prípade žlčových kameňov to neplatí, tak prečo by malo v prípade obrazov? Viete, že obraz Mona Lisa má v skutočnosti rozmery len 77 cm × 53 cm? Pri väčších obrazoch Vám taktiež môže dôjsť odhodlanie. Radi Vám poradíme.

 1. Objednávku vytvoríme za Vás

  Nákup na našom e-shope sme zjednodušili na niekoľko kliknutí myšou. Čo však v situácii, keď sa na internet nedostanete, a radi by ste objednali originálny darček? Zavolajte nám, nadiktujte nám svoju predstavu a zvyšok zariadime.

 2. Poradíme s rámovaním

  Jednoznačne odporúčame pracovať s plátnom napnutým v ráme. Dodáme Vám profesionálny rám s odborne napnutým plátnom. Ak však chcete iný typ rámu, môžeme Vám poskytnúť niekoľko užitočných rád a tipov.

 3. Poradíme s kvalitou vlastnej fotografie

  Nie ste si istí, či fotografia, ktorú ste vybrali ako podklad na výrobu predlohy, zodpovedá našim podmienkam? Pošlite ju na adresu info@zuty.sk a my skontrolujeme jej kvalitu, rozmery, kompozíciu a počet objektov na nej.


A ako „Bez starostí“ funguje?

Pomôžeme Vám s nákupom krok za krokom. Presne vieme, ako Vám poradiť, sme špecialisti. Za naše služby nezaplatíte ani korunu navyše.

bez-starosti-bProstě a jednoduše
bez starostí

Kontaktujte nás

Volajte našu infolinku
Zákaznícka podpora
Pondelok – piatok 8:00 – 16:00
Požiadajte o radu
Píšte kedykoľvek, odpovieme Vám čo najskôr

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie