Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Bez starostí

Chceme, aby bol pre Vás nákup na našom e-shope čo najľahší. Preto ​uvádzame, na českom trhu unikátnu, službu s názvom „Bez starostí“. Ak ste nenašli, čo ste hľadali, či potrebujete s niečím pomôcť, využite ju.

Neviete si rady? Poradíme Vám

 1. Pomôžeme a poradíme s výberom motívu

  Naše obrázky sú všetky krásne, a tak výber správneho motívu môže byť náročný – bude sa hodiť skôr do kuchyne? Alebo do obývačky. Je pre dámy, alebo skôr pre mužov? Zavolajte a poraďte sa s odborníkmi.

 2. Poradíme s výberom podľa náročnosti

  Je dôležité rozhodnúť sa pre správnu úroveň náročnosti. Potom Vám maľovanie podľa čísel prinesie vyvážené množstvo zábavy aj dostatočnú výzvu v náročnosti. I keď ide o Váš prvý obraz, nie je nutné začínať s najnižšou úrovňou.

 3. Poradíme s rozmermi obrázka

  Hovoríte si, že väčší je lepší? V prípade žlčových kameňov to neplatí, tak prečo by malo v prípade obrazov? Viete, že obraz Mona Lisa má v skutočnosti rozmery len 77 cm × 53 cm? Pri väčších obrazoch Vám taktiež môže dôjsť odhodlanie. Radi Vám poradíme.

 1. Objednávku vytvoríme za Vás

  Nákup na našom e-shope sme zjednodušili na niekoľko kliknutí myšou. Čo však v situácii, keď sa na internet nedostanete, a radi by ste objednali originálny darček? Zavolajte nám, nadiktujte nám svoju predstavu a zvyšok zariadime.

 2. Poradíme s rámovaním

  Jednoznačne odporúčame pracovať s plátnom napnutým v ráme. Dodáme Vám profesionálny rám s odborne napnutým plátnom. Ak však chcete iný typ rámu, môžeme Vám poskytnúť niekoľko užitočných rád a tipov.

 3. Poradíme s kvalitou vlastnej fotografie

  Nie ste si istí, či fotografia, ktorú ste vybrali ako podklad na výrobu predlohy, zodpovedá našim podmienkam? Pošlite ju na adresu info@zuty.sk a my skontrolujeme jej kvalitu, rozmery, kompozíciu a počet objektov na nej.


A ako „Bez starostí“ funguje?

Pomôžeme Vám s nákupom krok za krokom. Presne vieme, ako Vám poradiť, sme špecialisti. Za naše služby nezaplatíte ani korunu navyše.

clanek_001 Prostě a jednoduše
bez starostí

Kontaktujte nás

Volajte našu infolinku
Zákaznícka podpora
Pondelok – piatok 9:00 – 15:00
Požiadajte o radu
Píšte kedykoľvek, odpovieme Vám čo najskôr