Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Popis produktu DIAMANT OPVF - střed

Čo je obraz podľa vlastnej fotografie

Premeňte vašu obľúbenú fotografiu alebo plagát na obraz diamantového maľovania. Diamantové maľovanie je skvelý spôsob, ako si uchovať spomienky na vašich blízkych alebo domáceho miláčika.

Pri objednávke nahrajte vašu fotografiu a my ju prevedieme do diamantového maľovania. Obraz podľa vlastnej fotografie je skvelým darčekom na rôzne príležitosti, ako sú narodeniny, Vianoce alebo výročia. Každú sadu vyrábam ručne a kladieme dôraz na jedinečný zážitok z tvorby obrazu. Staňte sa umelcom ešte dnes.

Ako si objednať obraz podľa vlastnej fotografie

  • Vyberte fotografiu, ktorú by ste chceli previesť na obraz diamantového maľovania. Ak potrebujete poradiť, prečítajte si naše tipy na výber správnej fotografie. Fotografia musí byť kvalitná a mala by mať rozlíšenie väčšie ako 1 MB.
  • Fotografia by mala byť správne zaostrená. Ak je na nej postava, mierne rozmazané pozadie nevadí.
  • Nahrajte svoju fotografiu pomocou tlačidla Nahrať fotografiu.
  • Objednajte si obraz podľa vlastnej fotografie. Po úspešnom nahratí fotografie ju môžete pridať do nákupného košíka.

Náš grafik vytvorí návrh, ktorý vám zašleme na schválenie. Vytvorenie návrhu, ktorý vám zašleme e-mailom, trvá v priemere 5 pracovných dní. Ak nebudete s naším návrhom spokojní, napíšte nám a my vám bezplatne vytvoríme a zašleme nový návrh. Akékoľvek ďalšie zmeny alebo úpravy pozadia fotografie budú spoplatnené čiastkou 6 €.