Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Popis produktu Malování OPVF - střed

Čo je obraz podľa vlastnej fotografie

Oživte svoju obľúbenú fotografiu maľovaním podľa čísel. Maľovanie podľa čísel je skvelý spôsob, ako namaľovať rodinnú fotografiu, milovanú osobu alebo vášho domáceho miláčika.

Nemusí to byť len fotografia. Radi vám pripravíme akýkoľvek obrázok, ktorý sa vám páči a z ktorého si chcete vytvoriť svoj vlastný obraz. Nech už uprednostňujete čokoľvek, je to jedinečný spôsob, ako si uchovať svoje spomienky. Obraz na základe vašej vlastnej fotografie je tiež nádherným osobným darčekom. Predstavte si, že niekomu darujete maľovaný obraz.

Ako si objednať obraz podľa vlastnej fotografie

  • Vyberte si fotografiu, ktorú chcete previesť na maľovanie podľa čísel. Ak potrebujete pomoc, prečítajte si naše tipy na výber správnej fotografie. Fotografia musí byť kvalitná a mala by mať rozlíšenie väčšie ako 1 MB.
  • Fotografia by mala byť správne zaostrená. Ak je na nej postava, potom je mierne rozmazané pozadie v poriadku. Celkový počet farebných odtieňov, ktoré ponúkame, je 243. Ak má originál príliš veľa farieb, musíte počítať s tým, že nie všetky farby sa dajú previesť.
  • Nahrajte svoju fotografiu pomocou tlačidla Nahrať fotografiu.
  • Objednajte si obraz podľa vlastnej fotografie. Po úspešnom nahratí fotografie môžete fotografiu pridať do nákupného košíka. Pri objednávke produktu Obraz podľa vlastnej fotografie si môžete vybrať medzi rozmermi 40x50 a 80x100 cm.
  • Náš grafik pripraví návrh predlohy, ktorý Vám pošleme na schválenie. Ak nebudete s naším návrhom spokojní, napíšte nám a my Vám bezplatne pripravíme a pošleme ešte jeden návrh. Každý ďalší návrh alebo zmena podkladovej fotografie bude spoplatnená sumou 6 EUR.