Pre plnú funkčnosť týchto stránok je nutné povoliť JavaScript.

Popis produktu Tečkování OPVF - sřed

Čo je obraz podľa vašej vlastnej fotografie

Premeňte vašu obľúbenú fotografiu alebo plagát na obraz na bodkovanie. Bodkovanie je skvelý spôsob, ako si uchovať spomienky na vašich blízkych alebo domáceho miláčika.

Pri objednávke nahrajte vašu fotografiu a my ju prevedieme na bodkovanie. Obraz na základe vlastnej fotografie je skvelým darčekom na rôzne príležitosti, ako sú narodeniny, Vianoce alebo výročia. Každú sadu vyrábame ručne a kladieme dôraz na jedinečný zážitok z tvorby obrazu. Staňte sa umelcom ešte dnes.

Ako si objednať obraz podľa vlastnej fotografie

  • Vyberte si fotografiu, ktorú chcete previesť na bodkovanie. Ak potrebujete poradiť, prečítajte si naše tipy pre výber vhodnej fotografie. Fotografia musí byť kvalitná a mala by mať rozlíšenie väčšie ako 1 MB.
  • Fotografia by mala byť správne zaostrená. Ak je na nej postava, mierne rozmazané pozadie nevadí.
  • Nahrajte fotografiu pomocou tlačidla Nahrať fotografiu.
  • Objednajte si obraz podľa vlastnej fotografie. Po úspešnom nahratí fotografie môžete fotografiu vložiť do nákupného košíka.

Náš grafik pripraví návrh predlohy, ktorý vám zašleme na schválenie. Ak nebudete s naším návrhom spokojní, napíšte nám a my vám bezplatne pripravíme a pošleme nový návrh. Každý ďalší návrh alebo zmena podkladovej fotografie je spoplatnená sumou 6 €.